Houdt u van luxe, hecht u waarde aan privacy en woont u toch graag in het centrum? Dan zou u hier beslist een kijkje moeten nemen. Deze vrijstaande woning met garage en tuin ligt op een unieke locatie . Zowel de woning als de tuin zijn tot in de puntjes verzorgd en de woning is bijzonder smaakvol afgewerkt. Door de gevel in de toekomst een witte uitstraling te geven komt de luxe nog meer tot zijn recht.
Deze woning is gelegen in een rustige buurt. Het is een heerlijke plek om tot rust te komen na een drukke werkdag terwijl je toch binnen enkele minuten midden in het centrum van Asten kunt zijn. Asten is een gezellig en sfeervol dorp met een uitstekend voorzieningenniveau.
U bereikt deze woning via een poort die zich naast de garage bevindt. Op de verharde inrit voor garage en poort kan een auto worden geplaatst. Het pad tussen garage en tuinmuur leidt tot de voortuin van de woning. Hier geniet u al van alle privacy. De tuin die zich voor de woning bevindt is deels verhard en deels voorzien van vaste beplanting. Tegen de achter perceelsgrens is een houten tuinberging geplaatst. Achter in de tuin is een berging van steen met elektriciteitsvoorziening. De garage heeft een stalen kantelpoort aan de straatzijde en een loopdeur aan de tuinzijde. Er ligt een betonvloer en er is elektra aanwezig. Deze garage heeft een afmeting van circa 2.95 x 5.90 meterLees de hele beschrijving
Asten kent een uitgebreid winkelaanbod van kleine gespecialiseerde winkels tot winkelketens waaronder de Hema en de Albert Heijn. U kunt er voor vrijwel alles terecht.In Asten zijn 7 basisscholen gevestigd en op het Varendonck College (met vestigingen in Asten en Someren) wordt voortgezet onderwijs aangeboden van VMBO tot Gymnasium. ?#Het is algemeen bekend dat Asten iets met klokken heeft. U vindt er klokkengieterij Koninklijke Eijsbouts en het befaamde museum Klok & Peel. Ook de Jan Paagman Sterrenwacht is absoluut een bezoek waard. In de zomer staat Asten bol van de evenementen. Het is overigens het hele jaar door gezellig in Asten. U vindt er diverse uitstekende restaurants. Asten kent een rijk verenigingsleven, vrijwel alle sporten kunt u er beoefenen. Golfers kunnen terecht op een 9-, en 18-holes golfbaan in Asten-Heusden. Hier ligt ook Nationaal Park De Groote Peel waar u uitgebreid kunt wandelen. De natuur rondom Asten is echt prachtig, fietsers, wandelaars en paardenliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen.Lees de hele beschrijving
Deze woning heeft energielabel E. Volgens de energie inspecteur kan dit naar label C worden gebracht door de spouw te isoleren. De afspraak voor deze opwaardering staat reeds gepland om uitgevoerd te worden.
550
eengezinswoning (vrijstaande woning)
1940
3 (2 slaapk.)
110 m2
399 m2
vloerverwarming geheel